• Banner

  • I ri

Tak Tak 2, Ndodhi magjike me fëmijë, Davide Boosta Dileo

Brrr, pse duhet të hyjë në atë vaskë plot me ujë, xhanëm?! Të gjithë e dimë se fëmijët janë tekanjozë. Ndërsa pak kush e di se nëpër shtëpi ndodhin gjëra magjike.

250 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Tak Tak 2, Ndodhi magjike me fëmijë
Origjinali:Toc toc, storie di bambini, magie e capricci!
Kategoria: Përralla
Autori: Davide Boosta Dileo
Shqipëroi: Teuta Meci
Botues: Mediaprint
Viti: 2017
Fq. 24
Pesha: 0.120 kg
ISBN: 978-9928-08-322-7
Ky libër është në gjuhën shqipe


Mbi librin

Miriami ka dëshirë të qëndrojë në shtëpi e të luajë në vend që të shkojë në shkollë… Sa e mërzitshme shkolla! Maksi urren të lahet dhe e ka vërtet tmerr të bëjë banjë! Brrr, pse duhet të hyjë në atë vaskë plot me ujë, xhanëm?! Të gjithë e dimë se fëmijët janë tekanjozë. Ndërsa pak kush e di se nëpër shtëpi ndodhin gjëra magjike.

Detajet e librit
Mediaprint
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Aeditions

Përrallëza për fëmijë 2 vjeç

Këtu do të takoni arushin që ka humbur e s'gjen dot shokun e vet, një tigër që s'e ka qejf postierin dhe një hipopotam që ia ka ënda të hidhet pupthi nëpër pellgje. Ejani dhe bëhuni pjesë e argëtimit tonë dhe bëni që koha e përrallëzave të shndërrohet në diçka të veçantë për fëmijën tuaj.

Çmimi 500 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Aeditions

Përrallëza me princesha

Njihuni me princeshë Norën, së cilës nuk i ikën lemza, takohuni edhe me princeshë Lilin dhe dragoin e saj të vogël, ndërkohë që argëtohuni me princeshë Mirën, e cila, falë zotësisë së saj, organizon një shfaqje të bukur në pallatin mbretëror.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Përralla për djem

Ky libër me format mjaft të këndshëm përmban fabula e përralla për djem. Jo se vajzat nuk mund ta shfletojnë e ta lexojnë e nuk do të kënaqen me të, por djemtë, është e sigurt që do ta gjejnë veten shumë mirë në secilën prej tyre.

Çmimi 1 000 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)