• Banner

Hajdutja e buzëqeshjeve, Sevi Lami Agolli
  • Hajdutja e buzëqeshjeve, Sevi Lami Agolli

Hajdutja e buzëqeshjeve, Sevi Lami Agolli

Sa qejf është ta kesh tezen police!

550 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Hajdutja e buzëqeshjeve
Gjinia: Libër për fëmijë me ilustrime
Autori: Sevi Lami Agolli
Shtëpia botuese: Albas
Viti: 2022
Fq. 78
Pesha: 0.17 kg
ISBN: 978-9928-375-51-3
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin
Sa qejf është ta kesh tezen police! Ditën e parë, kur ua thashë të tjerëve në klasë, djemtë i hapën sytë aq shumë dhe filluan të më pyesin a kishte kapur ndonjë keqbërës tezja ime dhe ku i mbante prangat dhe shkopin e gomës... kurse vajzat më pyesnin se ccfarë uniforme vesh tezja ime dhe a kam qenë te puna e saj. Dhe unë, duke u mburrur pak, u tregoja se tezen time mund ta shihnin kudo nëpër rrugët e qytetit, sepse ajo drejton trafikun dhe ndihmon njerëzit e automjetet të mos bëjnë aksidente.

Detajet e librit
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Aeditions

Kafshë të hareshme

Bëhuni pjesë e argëtimeve të kafshëve të fermës. Në këtë libër me tinguj fantastikë do të takoheni me fermerin Xhim e kafshët e tij, teksa vozitin në garën e liqenit. Ata zhvillojnë një sërë lojrash në fushë dhe, në fund, e mbyllin me një ndeshje futbolli. Me 18 meloditë e mahnitshme që përmban ky libër i pazakontë, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të...

Çmimi 1 200 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Përrallëza për fëmijë 4 vjeç

Këtu do të takoheni me një arush trazovaç, me një kangur që s'ia ka ënda motin dhe me dy qenushë kureshtarë, që gërmuan një gropë. Rrëfenja të mrekullueshme për të përzgjedhur sipas dëshirës, ndaj ejani dhe bashkohuni me në për t'ia kaluar sa më mirë.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Përrallëza për fëmijë 3 vjeç

Këtu do të njiheni me rosakun që i ndruhet ujit, me lepurushin që ka humbur kukullën e vet, si dhe me lejlekun që s'ia ka ënda të shkojë në shtrat. Ejani dhe zbavituni me ne dhe bëni që ora e përrallëzës të jetë diçka e veçantë për fëmijën tuaj.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)