Kategoritë

Botuesit

Autorët

Te vertetat dhe te fshehtat e entropise, Rexhep Meidani Shihe të plotë

Te vertetat dhe te fshehtat e entropise, Rexhep Meidani

SKU000046

Disponueshëria: Ne gjendje

Ky është ekzemplari i fundit!

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

Titulli: Të vërtetat dhe të fshehtat e entropisë
Origjinali: Të vërtetat dhe të fshehtat e entropisë
Gjinia: Shkenca natyrore, fizikë
Autori: Rexhep Meidani
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2006
Fq. 160
Pesha: 0.179 kg.
ISBN: 978-99943-33-94-1