Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Te vertetat dhe te fshehtat e entropise, Rexhep Meidani

SKU000046
Rating 
ALL500.00
ALL425.00 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

Title: Të vërtetat dhe të fshehtat e entropisë
Original: Të vërtetat dhe të fshehtat e entropisë
Category: Natural sciences, physics
Author: Rexhep Meidani
Publisher: Dudaj
Year: 2006
Pgs. 160
Weight: 0.179 kg.
ISBN: 978-99943-33-94-1  

Product Details
SKU000046
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Te vertetat dhe te fshehtat e entropise, Rexhep Meidani

Te vertetat dhe te fshehtat e entropise, Rexhep Meidani

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Albin

Nafta ne Albanide, Vangjel Kici

Review(s): 0

Title: Nafta në Albanide, ide të reja mbi gjeologjinë e ShqipërisëOriginal: Nafta në Albanide, ide të reja mbi gjeologjinë e ShqipërisëCategory: GeologyAuthor: Vangjel KiciPublisher: AlbinYear: 2013Pgs. 226Weight: 0.401 kgISBN: 978-9928-119-36-0

Price ALL170.00 Regular price ALL200.00
More
There are not enough products in stock