• Banner

  • Çmim i zbritur

Shtepia e Kishes, vol. 2, At Giuseppe Valentini

15,38 GBP
13,08 GBP Ruaj 15%
Sasia
Ne gjendje

Përshkrimi

Titulli: Shtëpia e Kishës, vëllimi i dytë
Origjinali: Domus Ecclesiae
Gjinia: Art, kulturë
Autori: At Giuseppe Valentini
Shqipëroi: Ilirjana Angoni
Shtëpia botuese: Plejad
Viti: 2013
Fq. 312
Pesha: 0.909 kg.
ISBN: 978-9928-4151-7-2

Detajet e librit
Plejad
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
9 libra të tjera në këtë kategori:

Bibla

(0)

Bibla me shqipërimin e Dom Simon Filipajt. Bibla nuk është vetëm libri i shenjtë i të krishterëve por edhe libri me të cilin ka lindur gjuha shqipe e shkruar, gjuha që na ndihmon ne te ndjejmë dhe të shprehim ndjenja; pa të cilën ne të gjithë do të ishim një karkasë bosh.

Çmimi 9,81 GBP Çmimi i zakonshëm 11,54 GBP
More
Në gjendje

Botuesi: Dy lindje dhe dy perëndime

Në brendësi të Kuranit, Gerdi Demneri

(0)

Obligimi fetar dhe atdhetar i çdo muslimani është të përpiqet, me mjetet në dispozicion, që të bëjë rezistencë dhe të kundërshtojë ata pushtetarë që ndjekin rrugën e Faraonit në përdorimin e pushtetit politik, ekonomisë, policisë dhe medias për të shfrytëzuar, nënshtruar dhe poshtëruar njerëzit.

Çmimi 5,23 GBP Çmimi i zakonshëm 6,15 GBP
More
Në gjendje

Botuesi: Albas

Një histori e Zotit, Karen Armstrong

(0)

Një histori e Zotit nga Karen Armstrong-u, një figurë e padiskutueshme në studimin e religjioneve, kryesisht në religjionin e krahasuar, shqyrton imazhet e njohura të Zotit, siç paraqiten në Bibël (Dhiatën e Vjetër dhe Dhiatën e Re) dhe në Kuran. Si e kanë formuar dhe si e kanë ndryshuar tri religjionet mbizotëruese monoteiste – Judaizmi, Krishterimi dhe...

Çmimi 13,08 GBP Çmimi i zakonshëm 15,38 GBP
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)