Libra edukativë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Pa shqetësime, Lily Murray Shfaq të madhe

Pa shqetësime, Lily Murray

Produkt i ri

Një libër aktivitetesh për fëmijë e të rinj të vetëdijshëm, ku mund të ngjyrosin dhe karikaturojnë për të qenë më të lumtur, të qetë dhe me besim te vetja. 

Më shumë detaje

$7.89

-20%

$9.86

Më shumë informacione

Titulli: Pa shqetësime!
Origjinali: No worries!
Gjinia: Edukativ
Autori: Lily Murray
Shqipëroi: Aulona Ormeni
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2018
Fq. 96
Pesha: 0.332 kg.
ISBN: 978-9928-219-84-8

Mbi librin

Një libër aktivitetesh për fëmijë e të rinj të vetëdijshëm, ku mund të ngjyrosin dhe karikaturojnë për të qenë më të lumtur, të qetë dhe me besim te vetja. Përdor krijimtarinë tënde në aktivitetin e shkrimit dhe karikaturimit, për të mposhtur çastet stresuese, për të zgjidhur shqetësimet dhe për t’ia treguar vendin ankthit.

Reviews

Write a review

Pa shqetësime, Lily Murray

Pa shqetësime, Lily Murray

Një libër aktivitetesh për fëmijë e të rinj të vetëdijshëm, ku mund të ngjyrosin dhe karikaturojnë për të qenë më të lumtur, të qetë dhe me besim te vetja.