Leximet e verës 2011

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Libri i bardhe, Enkelejd Lamaj Shfaq të madhe

Libri i bardhe, Enkelejd Lamaj

SKU001610

Produkt i ri

Dikush zbulon një jetë tjetër, ose diçka të ngjashme me të… dikujt, ëndrra refuzon t’i përfundojë… dhe cila është dhurata më e mirë për dikë që nuk dëshiron ta shohësh me sy?… po sikur ajo që shkruan të jetë e tmerrshme, por jo aq sa ajo që nuk shkruan?

Më shumë detaje

In Stock

$6.76

-20%

$8.45

Zbritja në sasi

Sasia Çmimi Ju kurseni
3 $0.84 Deri $22.82

Më shumë informacione

Titulli: Libri i bardhëAutor: Enkelejd LamajTregimeBotues: Bota ShqiptareViti: 2011Fq. 244Pesha: 0.26 kgISBN: 978-9928-00-029-3 Përmbajtja 1. MËNGJES2. MADE IN INDIA3. DORA E DJATHTË4. HONI I NATËS5. TAXI 56. PAKTI7. ASFALT8. MË E BUKURA VAJZË E SHKOLLËS9. TY10. GRUAJA E FOTOGRAFIT11. TË NESËRMEN12. LIBRI I BARDHË13. PROVIMI I FUNDIT Kopertina e pasme: Dikush zbulon një jetë tjetër, ose diçka të ngjashme me të… dikujt, ëndrra refuzon t’i përfundojë… dhe cila është dhurata më e mirë për dikë që nuk dëshiron ta shohësh me sy?… po sikur ajo që shkruan të jetë e tmerrshme, por jo aq sa ajo që nuk shkruan?…  keni rezervuar një takim me princin e natës, një leksion me nxënësen e djallit dhe do pushtoheni nga dëshira të errëta, do udhëtoni në një planet të largët dhe, pa dyshim, kur t’ju zërë nata, vendi ku do ndaloni për ta kaluar, do jetë më i fundit që do donit të kishit zgjedhur. Por asgjë nuk mbaron me kaq. Në qoftë se jeta do të ishte një libër i bardhë, më thuaj, çfarë do dëshiroje të shkruaje në të? Këto, edhe më shumë, në trembëdhjetë tregime të zeza, që rrëmbejnë, turbullojnë dhe lënë pa gjumë.Mos i lexoni!

Reviews

Write a review

Libri i bardhe, Enkelejd Lamaj

Libri i bardhe, Enkelejd Lamaj

Dikush zbulon një jetë tjetër, ose diçka të ngjashme me të… dikujt, ëndrra refuzon t’i përfundojë… dhe cila është dhurata më e mirë për dikë që nuk dëshiron ta shohësh me sy?… po sikur ajo që shkruan të jetë e tmerrshme, por jo aq sa ajo që nuk shkruan?

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...