Letërsia shqiptare

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Kembanat e heshtjes, Emil Asdurian Shfaq të madhe

Kembanat e heshtjes, Emil Asdurian

Produkt i ri

Titulli: Kembanat e heshtjes
Gjinia: Roman
Autori: Emil Asdurian
Shtëpia botuese: Botimet Turdiu
Viti: 2019
Fq. 155
Pesha: 0.214 kg
ISBN: 978-9928-4392-7-7

Më shumë detaje

$9.02

-20%

$11.27

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Kembanat e heshtjes
Gjinia: Roman
Autori: Emil Asdurian
Shtëpia botuese: Botimet Turdiu
Viti: 2019
Fq. 155
Pesha: 0.214 kg
ISBN: 978-9928-4392-7-7


Mbi librin

Ngarjet dhe përpjekjet e dyzet ditëve (symbol vdekje dhe lindjeje) pasqyruar në këto shkrime, mund të kishin mbetur të veçuara, sepse në vetvete flasin për çështje të rëndësishme që nxorrën kokë ose parashikuan se do të ndodhnin nga disa bëma dhe mendësi të përngjashme, dhe pse të marra nga kohëra të ndryshme. Në të fundit, janë disa gjëra në ndërtesën e ndërgjegjjes, si themelet, instiktet, mbeten të pandryshuara ndërsa epokë pas epoke, apo dhe Brenda disa vitetve ngrihen të reja mbi to, por jo vetëm, që rrjedha i nxjerr dhe tregojnë historinë e një mendjeje shoqërore, psikoarkeologjinë e njerëzimit.

Reviews

Write a review

Kembanat e heshtjes, Emil Asdurian

Kembanat e heshtjes, Emil Asdurian

Titulli: Kembanat e heshtjes
Gjinia: Roman
Autori: Emil Asdurian
Shtëpia botuese: Botimet Turdiu
Viti: 2019
Fq. 155
Pesha: 0.214 kg
ISBN: 978-9928-4392-7-7

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)