Letërsia shqiptare

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Interviste me vetveten, (Rete dhe guret), Petro Marko Shfaq të madhe

Interviste me vetveten, Rete dhe guret, Petro Marko

SKU000569

Produkt i ri

Thonë se gurët e mëdhenj atje poshtë në Shënmëri, janë burrat që janë kthyer dhe kanë vdekur në vend. Po të jesh trim dhe zëmërbardhë e po të shkosh andej natën, i dëgjon të dëftojnë historitë e tyre. 

Më shumë detaje

Në gjendje

$13.52

-20%

$16.90

Add to wishlist

Të dhënat

AutoriPetro Marko

Më shumë informacione

Titulli: Intervistë me vetveten (Retë dhe gurët)
Gjinia: Autobiografi, kujtime
Autori: Petro Marko
Shtëpia botuese: OMSCA
Viti: 2000
Fq. 556
Pesha: 0.581 kg.
ISBN: 978-99927-40-33-7

Fragment nga libri

Thonë se gurët e mëdhenj atje poshtë në Shënmëri, janë burrat që janë kthyer dhe kanë vdekur në vend. Po të jesh trim dhe zëmërbardhë e po të shkosh andej natën, i dëgjon të dëftojnë historitë e tyre. Po të jesh frikacak e zemërlig, nuk i dëgjon dot. Kurse ata burra që kanë ikur dhe kanë vdekur në kurbet janë bërë re... Vijnë qajnë dhe ikin. Dhe mbi spitharët më poshtë, afër bregut mblidhen lotët e tyre siç mblidhet uji i shiut... Treguar nga Mama Mille

Reviews

Write a review

Interviste me vetveten, Rete dhe guret, Petro Marko

Interviste me vetveten, Rete dhe guret, Petro Marko

Thonë se gurët e mëdhenj atje poshtë në Shënmëri, janë burrat që janë kthyer dhe kanë vdekur në vend. Po të jesh trim dhe zëmërbardhë e po të shkosh andej natën, i dëgjon të dëftojnë historitë e tyre. 

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)