Klasikët

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Doktor Fisheri i Gjeneves ose gostia e bombes, Graham Greene Shfaq të madhe

Doktor Fisheri i Gjeneves ose gostia e bombes, Graham Greene

SKU000292

Produkt i ri

Dashuria, urrejtje, lumturia, dëshpërimi, morali, imoraliteti, lakmia dhe sakrifica, gjithë virtytet e dobësitë e karakterit njerëzor shtjellohen mjeshtërisht në këtë roman grotesk, të shkurtër, por të përsosur, të autorit të madh anglez të shek. XX.

Më shumë detaje

Ne gjendje

Vëni re: Artikulli i fundit në stok!

$6.65

-20%

$8.31

Më shumë informacione

Titulli: Doktor Fisheri i Gjenevës ose gostia e bombës
Origjinali: Doctor Fischer of Geneva or the bomb party
Gjinia: Roman
Autori: Graham Greene
Shqipëroi: Brikena Çabej
Shtëpia botuese: Çabej
Viti: 2001
Fq. 125
Pesha: 0.17 kg
ISBN: 978-99927-33-27-6

Mbi librin

Dashuria, urrejtje, lumturia, dëshpërimi, morali, imoraliteti, lakmia dhe sakrifica, gjithë virtytet e dobësitë e karakterit njerëzor shtjellohen mjeshtërisht në këtë roman grotesk, të shkurtër, por të përsosur, të autorit të madh anglez të shek. XX, vepër që shkëlqen me një dritë të errët në krijimtarinë e gjerë të Graham Greene.

 

Reviews

Write a review

Doktor Fisheri i Gjeneves ose gostia e bombes, Graham Greene

Doktor Fisheri i Gjeneves ose gostia e bombes, Graham Greene

Dashuria, urrejtje, lumturia, dëshpërimi, morali, imoraliteti, lakmia dhe sakrifica, gjithë virtytet e dobësitë e karakterit njerëzor shtjellohen mjeshtërisht në këtë roman grotesk, të shkurtër, por të përsosur, të autorit të madh anglez të shek. XX.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)