Filozofia & Sociologjia

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Njeriu primitiv dhe feja e tij, Bronislaw Malinowski Shfaq të madhe

Njeriu primitiv dhe feja e tij, Bronislaw Malinowski

Produkt i ri

$4.50

-20%

$5.63

Më shumë informacione

Titulli: Njeriu primitiv dhe feja e tij
Origjinali: Primitive man and his religion
Gjinia: Filozofi
Autori: Bronislaw Malinowski
Shqipëroi: Azem Qazimi
Shtëpia botuese: Zenit Editions
Viti: 2019
Fq. 24
Pesha: 0.035 kg.
ISBN: 978-9928-293-03-9

Reviews

Write a review

Njeriu primitiv dhe feja e tij, Bronislaw Malinowski

Njeriu primitiv dhe feja e tij, Bronislaw Malinowski

Libra të ngjashëm