Drama

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Pese drama dhe nje korn Anglez, Stefan Capaliku Shfaq të madhe

Pese drama dhe nje korn Anglez, Stefan Capaliku

SKU000126

Produkt i ri

Tri këngë dashurie, Ftesë për darkë, Kulla e Babelit, Utopos Këpucët.Kjo është një përmbledhje dramash nga një prej përfaqësuesit më të suksesshëm të dramës së re shqiptare.Në këtë vëllim përmblidhen drama të vlerësuara me çmime brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

$4.50

-20%

$5.63

Zbritja në sasi

SasiaÇmimiJu kurseni
3 $0.56 Deri $15.20

Më shumë informacione

Titulli: Pesë drama dhe një korn AnglezDramaAutori: Stefan ÇapalikuRedaktor: Alfred BualotiShtëpia botuese: IdeartViti: 2003f. 176Pesha: 0.21 Kg.ISBN: 99927- 866-8-X  Mbi librin Tri këngë dashurie, Ftesë për darkë, Kulla e Babelit, Utopos Këpucët.Kjo është një përmbledhje dramash nga një prej përfaqësuesit më të suksesshëm të dramës së re shqiptare.Në këtë vëllim përmblidhen drama të vlerësuara me çmime brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Reviews

Write a review

Pese drama dhe nje korn Anglez, Stefan Capaliku

Pese drama dhe nje korn Anglez, Stefan Capaliku

Tri këngë dashurie, Ftesë për darkë, Kulla e Babelit, Utopos Këpucët.Kjo është një përmbledhje dramash nga një prej përfaqësuesit më të suksesshëm të dramës së re shqiptare.Në këtë vëllim përmblidhen drama të vlerësuara me çmime brenda dhe jashtë Shqipërisë.