• Banner

E fshehta përvëluese, Stefan Cvajg

Për herë të fundit gjilpëra e kompasit të vullnetit rri pezull mes dorëheqjes përfundimtare dhe shpresës për një përvojë erotike.

700 Lekë
Sasia
In Stock

Përshkrimi

Titulli: E fshehta përvëluese
Origjinali: E fshehta përvëluese
Gjinia: Novela
Autori: Stefan Cvajg
Shqipëroi: Mahmud Bobrati
Shtëpia botuese: Onufri
Viti: 2019
Fq. 192
Pesha: 0.261 kg
ISBN: 978-99927-53-49-8
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

Ajo ishte në atë momentin kritik kur një grua fillon të pendohet që i ka qëndruar besnike një burri të cilin nuk e ka dashur vërtetë, atëherë kur ngjyrat shkëlqyese të bukurisë së saj i ofrojnë asaj një zgjedhje urgjente të fundit mes dashurisë amënore dhe asaj femërore.
Në momente të tilla, vihet edhe një herë në pikëpyetje rruga e një jete, e cila ishte menduar se moti është përcaktuar.
Për herë të fundit gjilpëra e kompasit të vullnetit rri pezull mes dorëheqjes përfundimtare dhe shpresës për një përvojë erotike.
– Stefan Zweig

Detajet e librit
SKU000747
11 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)