• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Ciro Vestita

Këtu është 1 libër.

Je duke parë 1 - 1 nga 1 artikull(j)

Referenca: SKU002017

Botuesi: Pegi

Si të kurohemi me ushqime, Ciro Vestita

Ciro Vestita është diplomuar në Fakultetin e Mjekësisë në Piza në vitin 1976 dhe është specializuar në pediatri me temë diplome "Obeziteti infantil". Aktualisht punon si dietolog dhe filoterapist në Piza, Firence dhe Romë. Është përgjegjës i Klinikës së Fitoterapisë pranë Asli të Pizës.

Çmimi 350 Lekë
More
Ka mbaruar