• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Dhurata Muçaj

Këtu është 1 libër.

Je duke parë 1 - 1 nga 1 artikull(j)

Botuesi: Botime Nazarko

Aladini dhe llamba magjike

Historia e Aladinit, djaloshit që vjen nga Kina, na shpie në universin e magjishëm të një prej rrëfenjave të mrekullueshme të “Njëmijë e një netëve”, ku kryqëzohen gjeni me pushtete të habitshme, një magjistar i lig dhe një princeshë magjepsëse.

Çmimi 220 Lekë
More
Në gjendje