• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Arthur Schnitzler

Janë 2 libra.

Je duke parë 1 - 2 nga 2 artikull(j)

Botuesi: Pegi

Ëndërr, Arthur Schnitzler

Një eksplorim surreal i përmasave intime të martesës. Kurioziteti i sinqertë i Fridolinit për seksualitetin e bashkëshortes nuk i kundërvihet dot xhelozisë dhe narcizizmit të tij të lënduar.

Çmimi 600 Lekë
More
Ne gjendje