• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Ataol Kaso

Janë 3 libra.

Je duke parë 1 - 3 nga 3 artikull(j)

Botuesi: Pika pa Siperfaqe

Mëngjes kampionësh, Kurt Vonnegut

Shkrimtari i dështuar Kilgor Trofta dhe biznesmeni i suksesshëm Duejn Huver takohen në një festival artistik, në një qytezë të humbur të Miduestit amerikan. Prej këtij takimi, Huveri merr shtytjen e fundit drejt çmendurisë, ndërsa Trofta kthehet në figurë qendrore të letrave në Amerikë.

Çmimi 800 Lekë
More
Në gjendje