• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Eleanor H. Porter

Janë 3 libra.

Je duke parë 1 - 3 nga 3 artikull(j)

Botuesi: Zambaku

Poliana, Eleanor H. Porter

 Muzika i shtoi karakterit të saj butësinë, ndjeshmërinë dhe thellësinë në këndvështrimin e saj ndaj jetës. Autorja në romanin e saj “Poljana” në  njëfarë mënyre ka prenzantuar jetën dhe ndjenjat e saj.

Çmimi 450 Lekë
More
Në gjendje