• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Carlo Collodi

Janë 4 libra.

Je duke parë 1 - 4 nga 4 artikull(j)

Botuesi: Zambaku

Pinoku, Carlo Collodi

Personazhi i Pinokut vjen në një përkthim të ri, të këndshëm dhe shumë argëtues. Ju do të njiheni me aventurat e kukullës prej druri, që sdo të shkojë në shkollë dhe që futet në telashe të njëpasnjëshme.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje