• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Fatbardha Statovci

Janë 2 libra.

Je duke parë 1 - 2 nga 2 artikull(j)

Botuesi: Pema

Zen, Arti i të jetuarit në thjeshtësi, Shunmyo Masuno

Përshtypje(t): 0

Qëllimi i këtij libri, që është një thesar i vogël në duart e secilit prej nesh, është që të na tregojë se si ndryshimet e vogla në përditshmërinë e secilit mund të jenë burim lumturie dhe qetësie, gjë që do të ndikojë në punë dhe në shtëpi, ashtu sikundër në raportet me veten a të tjerët.

Çmimi 1 000 Lekë
More
Në gjendje