Kategoritë

Botuesit

Autorët

Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti, Michael Ende Shihe të plotë

Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti, Michael Ende

Në këtë libër do të gjeni aventurat e këndshme të Xhim kopsës dhe Lukas – makinistit me gjigandë të rremë, gjysëmkuçedrat dhe shumë qenie të tjera të jashtëzakonshme.

Info shtesë

SKU000065

Disponueshëria: Ne gjendje

$8.45

Me ulje çmimi!

-20%

$10.56

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Arvanitet dhe prejardhja e grekeve, Aristidh P. Kola

  Arvanitet...


  Libri hedh një vështrim historik, folklorik,...

 • Mehdi Frasheri, Kujtime 1913-1933

  Mehdi...


  Mehdi Bej Frashëri ka qenë gjithashtu një...

 • Ali Pashe Tepelena, Sabri Godo

  Ali Pashe...


  Në hyrje të këtij romani, autori i tij thotë:...