Kategoritë

Botuesit

Autorët

Fshat e zanat, Ferit Lamaj Shihe të plotë

Fshat e zanat, Ferit Lamaj

Titulli: Fshat e zanat
Origjinali: Fshat e zanat
Gjinia: Fabula
Autori: Ferit Lamaj
Shtëpia botuese: Ilar
Viti: 2012
Fq. 176
Pesha: 0.171 kg
ISBN: 978-9928-107-28-2

Info shtesë

SKU001944

Disponueshëria: Ne gjendje

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Libri i Ndjenjave, Lynda Madison

  Libri i...


  Ky botim i ri, bashkëudhëtar i "Libri i Trupit...

 • Kepucet roze 4, Balerina te verteta, Beatrice Masini

  Kepucet roze...


  Madamë Olenska njofton në klasën e Xhoit se do...

 • Dhelpra dhe fiqte, Ferit Lamaj

  Dhelpra dhe...


  Është privilegj për letërsinë e sotme shqiptare...