Kategoritë

Botuesit

Autorët

Dhelpra, rrushte dhe Ezopi, Ferit Lamaj Shihe të plotë

Dhelpra, rrushte dhe Ezopi, Ferit Lamaj

Titulli: Dhelpra, rrushtë dhe Ezopi
Origjinali: Dhelpra, rrushtë dhe Ezopi
Gjinia: Fabula
Autori: Ferit Lamaj
Shtëpia botuese: Emal
Viti: 2010
Fq. 176
Pesha: 0.193 kg
ISBN: 978-99956-47-47-8

Info shtesë

SKU001652

Disponueshëria: Ne gjendje

Ky është ekzemplari i fundit!

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Nene Tereza, Mermerime shenjtoreje, poetizoi Visar Zhiti

  Nene Tereza,...


  Duke përfituar nga një zbutje e përkohshme e...

 • Anija e gjumit, Arian Leka

  Anija e...


  Poezia e Arian Lekës, tek libri "Anija e...

 • Festa e cjapit, Mario Vargas Llosa

  Festa e...


  Dyzetenëntëvjeçarja, Urani Kabral, një grua e...