• Banner

  • Ka mbaruar
Harta e Shqiperise (magnet)
  • Harta e Shqiperise (magnet)

Harta e Shqipërisë (magnet)

250 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Harta e Shqipërisë (magnet)

Detajet e librit
SKU001415
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
10 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Pegi

Pandershmëria, Dan Ariely

Policët përdorin kërcënimin e gjobës për të marrë bakshishe, nxënësit kopjojnë në provime, udhëheqësit tanë kanë lidhje jashtëmartesore dhe ekonomia rrezikohet nga skemat piramidale: të gjitha këto gënjeshtra e mashtrime janë të kudogjendura, në vendin tonë, por edhe në vende të tjera. Ato janë gjendje njerëzore të pashmangshme.

Çmimi 800 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)