Romancë

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! E burgosura e pasionit, Johanna Lindsey Shfaq të madhe

E burgosura e pasionit, Johanna Lindsey

SKU001314

Produkt i ri

Bukuroshja Rovena Bellem duhet të ketë një trashëgimtar, përndryshe do të jetë pre e zemërimit të vëllait të saj të pamëshirshëm nga njerku, të cilit i rrezikohet nga konfiskimi pasuria e vënë në mënyrë të paligjshme.

Më shumë detaje

$10.14

-20%

$12.67

Add to wishlist

Zbritja në sasi

SasiaÇmimiJu kurseni
3 $1.27 Deri $34.21

Më shumë informacione

Titulli: E burgosura e pasionitOrigjinali: Prisoner of my desireAutor: Johanna LindseyRoman rozëShtëpia botuese: Bota ShqiptareViti: 2010f. 416Pesha: 0.45ISBN: 978-99956-11-86-6 Mbi librin Bukuroshja Rovena Bellem duhet të ketë një trashëgimtar, përndryshe do të jetë pre e zemërimit të vëllait të saj të pamëshirshëm nga njerku, të cilit i rrezikohet nga konfiskimi pasuria e vënë në mënyrë të paligjshme. Dhe i mrekullueshmi Uerrik d'Shavill është i zgjedhuri i përkryer për babain e fëmijës së saj, edhe pse kjo do të thotë burgosje për fisnikun e pashëm... dhe detyrim t'i bindet tekave të gruas që dashuron. Duke u zotuar t'i rezistojë, por i tradhtuar nga vetë burrëria e tij, fisniku Uerrik është i dehur nga sytë e magjishëm dhe bukuria epshndjellëse e Rovenës. Tashmë ai planifikon të hakmerret...

Reviews

Write a review

E burgosura e pasionit, Johanna Lindsey

E burgosura e pasionit, Johanna Lindsey

Bukuroshja Rovena Bellem duhet të ketë një trashëgimtar, përndryshe do të jetë pre e zemërimit të vëllait të saj të pamëshirshëm nga njerku, të cilit i rrezikohet nga konfiskimi pasuria e vënë në mënyrë të paligjshme.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...