Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Tom Gejts, Gjithcka eshte e mrekullueshme, Liz Pichon Shfaq të madhe

Tom Gejts, Gjithcka eshte e mrekullueshme, Liz Pichon

Produkt i ri

Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!

Më shumë detaje

Në gjendje

$13.52

-20%

$16.90

Më shumë informacione

Titulli: Tom Gejts, Gjithçka është e mrekullueshme (pak a shumë)
Origjinali: Everythings amazing
Gjinia: Roman
Autori: Liz Pichon
Shqipëroi: Floreta Bruzia
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2016
Fq. 410
Pesha: 0.502 kg.
ISBN: 978-9928-116-98-7

Fragment nga libri

Lajme të mira...

1. Po regjistrojmë gjelin në një konkurs të zonës për qentë kështu që (sa për ndryshim) ai ka erë të mirë dhe është i pastër.
2. Zëri im i mrekullueshëm i të kënduarit po e çmend Delian... Jeah!

Lajme të këqija

3. Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!
4. Markus Meldru vazhdon të më fusë në telashe, sepse është një kërcimtar koti.

Reviews

Write a review

Tom Gejts, Gjithcka eshte e mrekullueshme, Liz Pichon

Tom Gejts, Gjithcka eshte e mrekullueshme, Liz Pichon

Gjyshja Mejvis dëshiron të gatuajë për ditëlindjen time, gjë që mund të jetë një katastrofë!

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)