Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen, Christian Tielmann Shfaq të madhe

Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen, Christian Tielmann

Produkt i ri

Maksi dhe shokët e tij ndihen të gëzuar. Shumë shpejt ata do të bëjnë një udhëtim me klasën. Në bujtinën "Finkenshtajn" i pret një ndeshje emocionuese futbolli, një garë dhe loja me fantazmën.

Më shumë detaje

Në gjendje

$5.30

-20%

$6.62

Më shumë informacione

Titulli: Maksi në një udhëtim të hatashëm me klasën
Origjinali: Max und die klasse(krasse) Klassenfahrt
Gjinia: Roman
Autori: Christian Tielmann
Shqipëroi: Ina Metani
Shtëpia botuese: Albas
Viti: 2014
Fq. 84
Pesha: 0.115 kg.
ISBN: 978-9928-02-468-8

Mbi librin

Maksi dhe shokët e tij ndihen të gëzuar. Shumë shpejt ata do të bëjnë një udhëtim me klasën. Në bujtinën "Finkenshtajn" i pret një ndeshje emocionuese futbolli, një garë dhe loja me fantazmën.

Por aventura më e madhe e tyre është humbja dhe kërkimi i qenit të bujtinës, Bobit, i cili u zhduk pa lënë gjurmë. Këto aventura janë tipike të Maksit. Ai, Paulina dhe Niki e dinë se ç'duhet bërë në këto raste.

Reviews

Write a review

Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen, Christian Tielmann

Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen, Christian Tielmann

Maksi dhe shokët e tij ndihen të gëzuar. Shumë shpejt ata do të bëjnë një udhëtim me klasën. Në bujtinën "Finkenshtajn" i pret një ndeshje emocionuese futbolli, një garë dhe loja me fantazmën.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)