Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Ditari roze, vol. 1, Jenny Shfaq të madhe

Ditari roze, vol. 1, Jenny

2717

Produkt i ri

Kioko Tominari, 16 vjeçe, e tronditur, zbulon se djali të cilit katër vjet më parë kishte tentuar dëshpërimisht t'i shprehte ndjenjat e saj, këtë vit do të jetë në të njëjtën shkollë me të. Asaj nuk i vjen aspak mirë që Tomi sillet sikur asgjë të mos ketë ndodhur.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$5.07

-20%

$6.34

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Ditari rozë, vëllimi i parë
Origjinali: Pink Diary
Gjinia: Letërsi për fëmijë
Autori: Jenny
Shqipëroi: Ilir Haxhi
Shtëpia botuese: Pegi
Viti: 2012
Fq. 192
Pesha: 0.181 kg
ISBN: 978-9928-162-25-0

Mbi librin

Kioko Tominari, 16 vjeçe, e tronditur, zbulon se djali të cilit katër vjet më parë kishte tentuar dëshpërimisht t'i shprehte ndjenjat e saj, këtë vit do të jetë në të njëjtën shkollë me të. Asaj nuk i vjen aspak mirë që Tomi sillet sikur asgjë të mos ketë ndodhur.

Dhe, përvec kësaj, ai i prezanton edhe të dashurën e tij, e cila ka vetëm një dëshirë: të bëhët mikesha më e mirë e Kiokos. Shpirtvrarë, Kiokoja përgatitet për një kthim në shkollë, duke u përpjekur të hedhë gjithçka mbrapa krahëve.

Reviews

Write a review

Ditari roze, vol. 1, Jenny

Ditari roze, vol. 1, Jenny

Kioko Tominari, 16 vjeçe, e tronditur, zbulon se djali të cilit katër vjet më parë kishte tentuar dëshpërimisht t'i shprehte ndjenjat e saj, këtë vit do të jetë në të njëjtën shkollë me të. Asaj nuk i vjen aspak mirë që Tomi sillet sikur asgjë të mos ketë ndodhur.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)