• Banner

  • I ri

Larvë Guximtarja

Ndiqeni udhëtimin e saj të këndshëm në ndjekje të ëndrrave, që e bën të kuptojë se cila është dobia e saj për natyrën.

300 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Larvë Guximtarja
Origjinali: Larvë Guximtarja
Kategoria:Edukativ
Botues: Aeditions
Fq. 16
Pesha: 0.200 kg
ISBN: 978-9928-240-65-1
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

Larvë Guximtarja është një ëndërrimtare që lufton për t’i realizuar ëndrrat e saj... Ndiqeni udhëtimin e saj të këndshëm në ndjekje të ëndrrave, që e bën të kuptojë se cila është dobia e saj për natyrën. Teksa lexojnë këtë libër, fëmijët do të mësojnë shumë dhe do të nisin të mendojnë më gjatë për gjithçka që i rrethon.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Botuesi: Aeditions

Krimbeshë Ambla

Kjo krimbeshë Ambla është me të vërtetë e ëmbël. Atë e prek trishtimi i një luleje, i pëlqen të ndihmojë të tjerët dhe të shijojë natyrën, sidomos kur pllaquritet në pellg në mes të shiut.

Çmimi 300 Lekë
More
Në gjendje
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Lodra ime më e dashur

Sa shumë figura magjepsëse do të gjesh në këtë libër të mrekullueshëm me ilustrime! Shtyp figurat dhe dëgjo vjershat më të bukura për lodrat që të pëlqejnë aq shumë!

Çmimi 1 300 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Extra

Ana dhe Elsa, Makina e madhe akullprerëse, libri i katërt

Okeni i paraqet Anës dhe Elsës shpikjen e tij të fundit, një makineri e çuditshme në pamje të parë, e cila pret akullin. Kristofi dhe akullpunuesit e tjerë e ftojnë Okenin në një sfidë të prerjes së akullit. Por ditën tjetër, Okeni dhe akullpunuesit janë zhdukur. Tanimë, i takon Anës, Elsës dhe Olafit të merren me atë çfarë u ka ndodhur atyre.

Çmimi 350 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)