• Banner

  • Çmim i zbritur

De Beauvoir, Barnes, Tolstoi dhe Dazai në ofertë

Në këtë paketë ju ofrojmë katër libra: Një dashuri transatlantike, Simone de Beauvoir, Zhurma e kohës, Julian Barnes, Rrëfimi, Leon Tolstoi dhe Dielli që perëndon, Osamu Dazai. Të katër librat kanë çmim kopertine prej 30.8 eurosh, ofrohen për 27 euro dhe postë falas në Kosovë dhe Maqedoni gjatë ditëve të Panairit të Librit të Tiranës. Për më shumë oferta të panairit, klikoni këtu:

3 326 Lekë
2 916 Lekë Ruaj 410 Lekë
Sasia
Në gjendje

Detajet e librit
Përshtypjet (0)