Kategoritë

Botuesit

Autorët

Help Yourself to Albanian Cooking Shihe të plotë

Help Yourself to Albanian Cooking

Në një mungesë pothuajse të plotë të librave me receta shqiptare ne një gjuhë të huaj, ky ribotim i librit nga Tatjana Sini vjen si një prurje e mirëpritur për miqtë e kuzhinës shqiptar. Recetat janë të ndara dhe të ilustruara sipas kategorive: Salads & Pickle; Soups; Pasta & Pastry; Vegetables; Fish; Meats; Cakes, desserts & jams.

Info shtesë

SKU001417

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$11.26

Me ulje çmimi!

-20%

$14.08

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Gjenerali i ushtrise se vdekur, Ismail Kadare

  Gjenerali i...


  Gjeneralit i ra pija në kokë. Unë kam tani një...

 • Fjalor dialektor, Pano Tase

  Fjalor...


  Shpesh thuhet se shqipes së sotme i është...

 • Tregime te mocme shqiptare, Mitrush Kuteli

  Tregime te...


  Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli...

Titulli: Help Yourself to Albanian Cooking
Gjinia: Kuzhinë
Autore: Tatjana Sini
Fq. 106
Pesha: 0.151 Kg

Mbi librin

Në një mungesë pothuajse të plotë të librave me receta shqiptare ne një gjuhë të huaj, ky ribotim i librit nga Tatjana Sini vjen si një prurje e mirëpritur për miqtë e kuzhinës shqiptar. Recetat janë të ndara dhe të ilustruara sipas kategorive: Salads & Pickle; Soups; Pasta & Pastry; Vegetables; Fish; Meats; Cakes, desserts & jams.