Libra edukativë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Me quajne Pikaso, Eva Bargallo

Produkt i ri

Megjithëse jam i famshëm për pikturat e mia, duhet t'ju them se një pjesë e famës sime ia dedikoj faktit që kam njohur shumë njerëz interesantë dhe se kam jetuar shumë vjet në një epokë nga më të begatat sipas këndvështrimit kulturor.

Më shumë detaje

Në gjendje

$6.20

-20%

$7.75

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Më quajnë Pikaso
Origjinali: Me llamo Picasso
Gjinia: Libër edukativ
Autori: Eva Bargallo
Shqipëroi: Sidita Gjipali
Shtëpia botuese: Albas
Viti: 2015
Fq. 64
Pesha: 0.167 kg.
ISBN: 978-9928-02-602-6

Fragment nga libri

Megjithëse jam i famshëm për pikturat e mia, duhet t'ju them se një pjesë e famës sime ia dedikoj faktit që kam njohur shumë njerëz interesantë dhe se kam jetuar shumë vjet në një epokë nga më të begatat sipas këndvështrimit kulturor.

Kam pasur një jetë shumë intensive, në të cilën piktura, gratë dhe demat kanë qenë pasionet e mia kryesore dhe, me raste, shkatërrimi im.

Reviews

Write a review

Me quajne Pikaso, Eva Bargallo

Me quajne Pikaso, Eva Bargallo

Megjithëse jam i famshëm për pikturat e mia, duhet t'ju them se një pjesë e famës sime ia dedikoj faktit që kam njohur shumë njerëz interesantë dhe se kam jetuar shumë vjet në një epokë nga më të begatat sipas këndvështrimit kulturor.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)