Letërsia për fëmijë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Seria e aventurave te Cufos (4 libra) Shfaq të madhe

Seria e aventurave te Cufos (4 libra)

SKU000115

Produkt i ri

Seria e Aventurave të Çufos është paketa e librave për fëmijë më e kërkuar te ShtepiaeLibrit.com

Më shumë detaje

In Stock

$27.04

-20%

$33.80

Zbritja në sasi

Sasia Çmimi Ju kurseni
3 $3.38 Deri $91.26

Të dhënat

Autori Gaqo Bushaka

Më shumë informacione

Seria e Aventurave të Çufos është paketa e librave për fëmijë më e kërkuar te ShtepiaeLibrit.com. Të katër titujt: Çufoja dhe Bubi kaçurrel Çufoja në shtëpinë e çudirave Pushimet e Çufos Filmi i gjeneralit Çufo janë pjesë e leximeve më të dashura të fëmijërisë së shumëkujt dhe falë vlerave të tyre edukative, artistike dhe zbavitëse vazhdojnë të spikasin ndër kryeveprat e letërsisë shqiptare për fëmijë nga autori i mirënjohur Gaqo Bushaka.    

Shënim: Kjo seri librash bën pjesë në librat & autorët më të shitur për vitin 2009.  

Reviews

Write a review

Seria e aventurave te Cufos (4 libra)

Seria e aventurave te Cufos (4 libra)

Seria e Aventurave të Çufos është paketa e librave për fëmijë më e kërkuar te ShtepiaeLibrit.com

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...