Kategoritë

Botuesit

Autorët

Qyteti i shtazeve, Isabel Allende Shihe të plotë

Qyteti i shtazeve, Isabel Allende

Aventura, magjia, kuraja dhe miqësia brenda mistereve dhe mrekullive të pyllit të Amazonës. Lufta fitimtare e dy të rinjve kundër së keqes, padrejtësisë dhe dhimbjes.

Info shtesë

SKU000095

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

libërNga (sasia)Ulja
Qyteti i shtazeve, Isabel Allende3 --$1.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Darka e gabuar, Ismail Kadare

  Darka e...


  Një darkë krejtësisht e pazakontë, me një...

 • Kodi i Da Vincit, Dan Brown

  Kodi i Da...


  Gjatë kohës që është me shërbim në Paris,...

 • Ate Sergi, L.N. Tolstoi

  Ate Sergi,...


  Lindur në pronat e familjes në Yasnaya Polyana,...

Titulli: Qyteti i shtazëve
Gjinia: Roman
Autori: Isabel Allende
Shqipëroi: Amik Kasoruho
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2003
Fq. 392
Pesha: 0.401 kg

Mbi librin

Aventura, magjia, kuraja dhe miqësia brenda mistereve dhe mrekullive të pyllit të Amazonës. Lufta fitimtare e dy të rinjve kundër së keqes, padrejtësisë dhe dhimbjes. Romani i parë i një trilogjie të menduar për brezin e ri, me një intrigë pasionante, e cila si ngaherë do të bëjë për vete të gjithë lexuesit e Isabel Allendes.