• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Ambra Hysa

Janë 2 libra.

Je duke parë 1 - 2 nga 2 artikull(j)

Botuesi: Erik Botime

Lady “D”, Ambra Hysa

"Lady D" i dedikohet vajzave, vajzave që punojnë fort dhe kanë një shpirt të bukur, janë frymëzuese, janë autentike, janë të pavarura, por dashurojnë me shpirt të lirë dhe pa kursim, pa kushte!

Çmimi 800 Lekë
More
Në gjendje