• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Beatrix Potter

Janë 2 libra.

Je duke parë 1 - 2 nga 2 artikull(j)

Botuesi: Dukagjini

Tregimi i lepurit Piter, Beatrix Potter

Tregimi i lepurit Piter, një nga librat më të shitur për fëmijë të të gjitha kohërave, shkruar nga Beatrix Potter. Libri përqendrohet në lepurin Piter, mosbindja e të cilit sjell telashe. Historia ndërthur humor dhe aventurë, ndërsa përmban gjithashtu një mësim moral dhe teksti shoqërohet me ilustrime të bukura dhe origjinale.

Çmimi 5,00 
More
Në gjendje