• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Ermal Lala

Këtu është 1 libër.

Je duke parë 1 - 1 nga 1 artikull(j)

Purple, Ermal Lala

Purple titullohet vepra e tretë e Ermal Lalës, pas Kenga e reve të bardha (poezi. Tiranë, 2013) dhe Melodia e valës së kaltër (prozë dhe poezi. Tiranë, 2019) dhe njëkohësisht, vepra e parë e shkruar në kategorinë zhanrore romanore.

Çmimi 1 000 Lekë
More
Ka mbaruar