• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Daniel – Luis Seiler

Këtu është 1 libër.

Je duke parë 1 - 1 nga 1 artikull(j)

Referenca: SKU001432

Botuesi: UET Press

Partitë politike, Daniel-Luis Seiler

Ky libër paraqet një sintezë mbi partitë politike dhe problematikën e tyre. Ai përmban materiale të përditësuara, si dhe mjaft paragrafë të nënvizuar, që kanë për qëllim thellimin dhe ilustrimin e argumenteve.

Çmimi 800 Lekë
More
Ne gjendje