• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Erjon Shehi

Këtu është 1 libër.

Je duke parë 1 - 1 nga 1 artikull(j)

Referenca: SKU001430

Botuesi: UET Press

Murphy për provën, Peter Murphy

Ky punim i pasur dhe kompleks akademik, ofron një prezantim të përditësuar dhe të kuptueshëm të legjislacionit për provat, i cili shërben si bazë për gjithë praktikën ligjore në çdo drejtim që çon drejt një procesi gjyqësor.

Çmimi 1 500 Lekë
More
Ne gjendje