• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Antonio di Benedetto

Këtu është 1 libër.

Je duke parë 1 - 1 nga 1 artikull(j)

Botuesi: Aleph

Vetëvrasjet, Antonio Di Benedetto

 Nga braktisja kozmike tek ‘Zama' tek inventari metodologjik i rrethanave dhe shkaqeve që mund të legjitimojnë vetëvrasjen, njeriu i Di Benedettos jeton i rrethuar nga zhaurrimat shkatërruese të botës.

Çmimi 900 Lekë
More
Në gjendje