• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Erjon Uka

Këtu është 1 libër.

Je duke parë 1 - 1 nga 1 artikull(j)

Botuesi: Minerva

Teoria e gjithçkaje, Stephen Hawking

Duke përdorur këtë histori si një shtresë fillestare, Hawking na merr në një udhëtim tërheqës përmes lentes teleskopike të fizikës moderne për të fituar një pamje të re të universit - natyrën e vrimave të zeza, vazhdimin e hapësirës-kohë dhe informacionin e ri rreth origjinës të universit.

Çmimi 800 Lekë
More
Në gjendje