• Banner

Lista e librave të autorit ose përkthyesit Geiv Tomço

Janë 2 libra.

Je duke parë 1 - 2 nga 2 artikull(j)

Botuesi: Botart

Po sikur?, Randall Munroe

Ky libër përmbledh përgjigjet më të famshme nga faqja “Po sikur?” e xkcd-së. Shumë prej pyetjeve (51 përqind) janë të reja dhe u është dhënë përgjigje për herë të parë këtu. “Po sikur?” është një gosti informative për fansat e xkcd-së dhe për cilindo që pëlqen të meditojë pyetje hipotetike.

Çmimi 1 500 Lekë
More
Në gjendje