Kategoritë

Botuesit

Autorët

Ditaret e Peshkopes, Rrefenjat e nje zemerthyesi aspak te lumtur, Rachel Renee Russell, libri i gjashte Shihe të plotë

Ditaret e Peshkopes, Rrefenjat e nje zemerthyesi aspak te lumtur, Rachel Renee Russell, libri i gjashte

Këshilla e Niko Maksuellit si ta kuptosh që ai të pëlqen: ai do që të shkojë me ty në mbrëmjen më të rëndësishme të vitit.

Info shtesë

Disponueshëria: Në gjendje

$11.27

Me ulje çmimi!

-20%

$14.09

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Nina dhe Mallkimi i Gjarprit me Pupla, Moony Witcher

  Nina dhe...


  Nina e kuptoi se nuk kishte nga t'ia mbante....

 • Hetuesit e Vegjel 6, Misteri i Thesarit ne Ishull, Ron Roy

  Hetuesit e...


  Thesar në një ishull?! Po kush mund ta ruante...

 • Bota e bebes, Frutat

  Bota e...


  Zbuloni botën e së ardhmes. Për dy vjet mbi 4.5...

Titulli: Ditarët e Peshkopes, Rrëfenjat e një zemërthyesi aspak të lumtur, libri i gjashtë
Origjinali: Dork Diaries 6, Tales from a Not – so – Happy Heartbreaker
Gjinia: Roman
Autori: Rachel Renèe Russell
Shqipëroi: Elda Beta
Shtëpia botuese: Botart
Viti: 2017
Fq. 346
Pesha: 0.428 kg.
ISBN: 978-9928-219-53-4

Fragment nga libri

Këshilla e Niko Maksuellit si ta kuptosh që ai të pëlqen: ai do që të shkojë me ty në mbrëmjen më të rëndësishme të vitit.
(Ka akoma kohë për ta pyetur.)
(Oh, Perëndi! Po sikur të mos pranojë?)
(Oh, Perëndi! Po sikur të shkojë me Mekenzin?!)