Kategoritë

Botuesit

Autorë të përzgjedhur

PayPal

Fabula te zgjedhura, La Fonten Shihe të plotë

Fabula te zgjedhura, La Fonten

Titulli: Fabula të zgjedhura
Autori: La Fonten
Gjinia: Fabula (në shqip dhe frëngjisht)
Shqipëroi: Vedat Kokona
Shtëpia botuese: Kokona
Viti: 2005
Fq.182
Pesha: 0.201 kg
ISBN: 99943-627-3-9

Info shtesë

SKU000909

Disponueshëria: Ne gjendje

Ky është ekzemplari i fundit!

$5.98

Me ulje çmimi!

-15%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Perrallat me te bukura shqiptare, Kastriot Mahilaj, vol. 2

  Perrallat me...


  Ndërsa udhëton nëpër botën e mahnitshme të...

 • Miq te vertete (perralle me dritare)

  Miq te...


  Nuse pashkës pikaloshe ia ka ënda të ndhmojë të...

 • Lamtumire, guacka ime, Viktor Canosinaj

  Lamtumire,...


  Dy fëmijë, motër e vëlla, bëjnë çmos t'i mbajnë...

Na kontaktoni

Our hotline is available 24/7

Contact our hotline