Kategoritë

Botuesit

Autorët

Drakula (pershtatje per femije), Bram Stoker Shihe të plotë

Drakula (pershtatje per femije), Bram Stoker

Xhonatan Harkëri dërgohet të takojë një klient të kompanisë së tij në një pjesë të largët të Europës. Kështjella është e shkretë dhe konti është mikpritës tepër i çuditshëm. Por i riu Xhonatan nuk dyshon fare se ai dhe njerëzit rreth tij do të vihen në rrezikun më të madh dhe në llahtarin më të tmerrshëm që dikush mund të përfytyrojë!

Info shtesë

Disponueshëria: Ne gjendje

Ky është ekzemplari i fundit!

$6.98

Me ulje çmimi!

-20%

$8.73

Titulli: Drakula (përshtatje për fëmijë)
Origjinali: Dracula
Gjinia: Roman
Autori: Bram Stoker
Shqipëroi: Manushaqe Bako
Shtëpia botuese: Dritan
Viti: 2011
Fq. 240
Pesha: 0.22 kg
ISBN: 978-99956-21-63-6

Mbi librin

Xhonatan Harkëri dërgohet të takojë një klient të kompanisë së tij në një pjesë të largët të Europës. Kështjella është e shkretë dhe konti është mikpritës tepër i çuditshëm. Por i riu Xhonatan nuk dyshon fare se ai dhe njerëzit rreth tij do të vihen në rrezikun më të madh dhe në llahtarin më të tmerrshëm që dikush mund të përfytyrojë! Tani ata duhet të gjejnë dhe të shkatërrojnë Drakulën, përpara se t'i gjejë ai dhe të shkatërrojë secilin prej tyre!