Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

CIA, historia e sherbimeve sekrete, Mario Del Pero Shihe të plotë

CIA, historia e sherbimeve sekrete, Mario Del Pero

Ky është libri i parë ku bëhen përpjekje për të sistemuar historinë kronologjike dhe analitike të CIA-s, rolin e saj në ngjarjet më të mëdha që formatuan struktura shoqërore në të gjithë kontinentet, si dhe domosdoshmërinë e krijimit të Shërbimeve Inteligjente.

Info shtesë

SKU000314

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë produkt në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$5.19

Me ulje çmimi!

-36%

$8.11

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Gjuha angleze per te gjithe, David Hicks, Batjar Bega

  Gjuha...


  Kërkesat dhe dëshirat e shumta për të mësuar...

 • Preja e nje martese te lodhur, Rudina Xhunga

  Preja e nje...


  “Preja e një martese të lodhur” është një roman...

 • Filozofi i Paditur, Volter

  Filozofi i...


  Kush je? Nga vjen? Çfarë bën? Ç'do të bëhesh?...

Titulli: CIA, historia e shërbimeve sekrete
Autori: Mario Del Pero
Gjinia: Histori
Shqipëroi: Vladimir Bregu
Shtëpia botuese: Ideart
Viti: 2005
Fq. 200
Pesha: 0.28 kg.
ISBN: 978-99943-720-4-1

Mbi librin

Ky është libri i parë ku bëhen përpjekje për të sistemuar historinë kronologjike dhe analitike të CIA-s, rolin e saj në ngjarjet më të mëdha që formatuan struktura shoqërore në të gjithë kontinentet, si dhe domosdoshmërinë e krijimit të Shërbimeve Inteligjente. Shënim: Ky titull bën pjesë në listën me librat & autorët më të shitur për vitin 2009.