Kategoritë

Botuesit

Autorët

CIA, historia e sherbimeve sekrete, Mario Del Pero Shihe të plotë

CIA, historia e sherbimeve sekrete, Mario Del Pero

Ky është libri i parë ku bëhen përpjekje për të sistemuar historinë kronologjike dhe analitike të CIA-s, rolin e saj në ngjarjet më të mëdha që formatuan struktura shoqërore në të gjithë kontinentet, si dhe domosdoshmërinë e krijimit të Shërbimeve Inteligjente.

Info shtesë

SKU000314

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$6.49

Me ulje çmimi!

-20%

$8.11

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Vrasje makabre, Agatha Christie

  Vrasje...


  Një vrasës serial gjendet i lirë dhe priret t'i...

 • Bora, Orhan Pamuk

  Bora, Orhan...


  Poeti i njohur turk Ka, i cili prej vitesh...

 • Keshilla per jeten, Arthur Shopenhauer

  Keshilla per...


  “Këshilla për jetën” është një nga veprat më të...

Titulli: CIA, historia e shërbimeve sekrete
Autori: Mario Del Pero
Gjinia: Histori
Shqipëroi: Vladimir Bregu
Shtëpia botuese: Ideart
Viti: 2005
Fq. 200
Pesha: 0.28 kg.
ISBN: 978-99943-720-4-1

Mbi librin

Ky është libri i parë ku bëhen përpjekje për të sistemuar historinë kronologjike dhe analitike të CIA-s, rolin e saj në ngjarjet më të mëdha që formatuan struktura shoqërore në të gjithë kontinentet, si dhe domosdoshmërinë e krijimit të Shërbimeve Inteligjente. Shënim: Ky titull bën pjesë në listën me librat & autorët më të shitur për vitin 2009.