Historia botërore

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! CIA, historia e sherbimeve sekrete, Mario Del Pero Shfaq të madhe

CIA, historia e sherbimeve sekrete, Mario Del Pero

SKU000314

Produkt i ri

Ky është libri i parë ku bëhen përpjekje për të sistemuar historinë kronologjike dhe analitike të CIA-s, rolin e saj në ngjarjet më të mëdha që formatuan struktura shoqërore në të gjithë kontinentet, si dhe domosdoshmërinë e krijimit të Shërbimeve Inteligjente.

Më shumë detaje

$6.49

-20%

$8.11

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: CIA, historia e shërbimeve sekrete
Autori: Mario Del Pero
Gjinia: Histori
Shqipëroi: Vladimir Bregu
Shtëpia botuese: Ideart
Viti: 2005
Fq. 200
Pesha: 0.28 kg.
ISBN: 978-99943-720-4-1

Mbi librin

Ky është libri i parë ku bëhen përpjekje për të sistemuar historinë kronologjike dhe analitike të CIA-s, rolin e saj në ngjarjet më të mëdha që formatuan struktura shoqërore në të gjithë kontinentet, si dhe domosdoshmërinë e krijimit të Shërbimeve Inteligjente. Shënim: Ky titull bën pjesë në listën me librat & autorët më të shitur për vitin 2009.

 

Reviews

Write a review

CIA, historia e sherbimeve sekrete, Mario Del Pero

CIA, historia e sherbimeve sekrete, Mario Del Pero

Ky është libri i parë ku bëhen përpjekje për të sistemuar historinë kronologjike dhe analitike të CIA-s, rolin e saj në ngjarjet më të mëdha që formatuan struktura shoqërore në të gjithë kontinentet, si dhe domosdoshmërinë e krijimit të Shërbimeve Inteligjente.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)