Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Sprova ne sociologjine politike, Servet Pellumbi Shihe të plotë

Sprova ne sociologjine politike, Servet Pellumbi

SKU000044

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë produkt në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$4.93

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Leximi i ndaluar dhe shkrimet e fshehura, Mira Meksi

  Leximi i...


  Leximi i ndaluar dhe shkrimet e fshehura është...

 • Folklori shqiptar, Gjergj Zheji

  Folklori...


  Folklori dhe folkloristikaVështrim në...

 • C'po behet me ceshtjen came, Miranda Vickers

  C'po behet...


  Cështja çame ka tri aspekte kryesore: së pari,...

Titulli: Sprova në sociologjinë politike
Origjinali: Sprova në sociologjinë politike
Gjinia: Shkenca sociale
Autori: Servet Pëllumbi
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2002
Fq. 174
Pesha: 0.171 kg.