Libra me aventura

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Jeronim Stilton, Vetë i kërkove këto pushime, Stilton, libri 17 Shfaq të madhe

Jeronim Stilton, Vetë i kërkove këto pushime, Stilton, libri 17

Produkt i ri

Po kush dreqin ma mbushi mendjen që të nisesha për në Puerto Gërmadhë? Pushime të tmerrshmeL ngado më ndiqnin peshkaqenët e furrtaret, përvëlova turiçkat në diell, m’u desh të hidhesha me parashutë dhe të bëja alpinizëm ekstrem...

Më shumë detaje

$5.63

-20%

$7.04

Më shumë informacione

Titulli: Jeronim Stilton, Vetë i kërkove këto pushime, Stilton?, libri 17
Origjinali: L’hai voluta la vacanza, Stilton?
Gjinia: Roman
Shqipëroi: Agim Doksani
Shtëpia botuese: Pegi
Viti: 2014
Fq. 126
Pesha: 0.138 kg.
ISBN: 978-9928-175-46-5

Mbi librin

Të dashur miq brejtës, këtu në Miushëri, në Ishullin e Miushëve, librat e mi janë bestseller! Po si kështu, nuk i njihkeni? Janë histori gazmore, më të buta se mocarela, më të shijshme se gruvieri, më ndjellëse se gorgonxola... histori për t'u pirë në kupë... Fjala e nderit e Jeronim Stiltonit!

Vetë i kërkove këto pushime, Stilton?

Po kush dreqin ma mbushi mendjen që të nisesha për në Puerto Gërmadhë? Pushime të tmerrshmeL ngado më ndiqnin peshkaqenët e furrtaret, përvëlova turiçkat në diell, m’u desh të hidhesha me parashutë dhe të bëja alpinizëm ekstrem... Për gjithë kaçkavallin e botës, mezi pres të kthehem në shtëpi që të çlodhem!

Reviews

Write a review

Jeronim Stilton, Vetë i kërkove këto pushime, Stilton, libri 17

Jeronim Stilton, Vetë i kërkove këto pushime, Stilton, libri 17

Po kush dreqin ma mbushi mendjen që të nisesha për në Puerto Gërmadhë? Pushime të tmerrshmeL ngado më ndiqnin peshkaqenët e furrtaret, përvëlova turiçkat në diell, m’u desh të hidhesha me parashutë dhe të bëja alpinizëm ekstrem...

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...