Leximet e verës 2011

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Njembedhjete minuta, Paulo Coelho Shfaq të madhe

Njembedhjete minuta, Paulo Coelho

SKU001328

Produkt i ri

Si pasojë e një takimi rastësor në Rio, ajo gjendet në Gjenevë, me ëndrrën e famës dhe fatit, por që përfundon rrugëve si prostitutë. Në Gjenevë Maria largohet edhe më shumë nga dashuria, ndërkohë që ndihet e magjepsur me seksin.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$7.89

-20%

$9.86

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Njëmbëdhjetë minuta
Gjinia: Roman
Autori: Paulo Coelho
Shqipëroi: Durim Taçe
Shtëpia botuese: Toena
Viti: 2004
Fq. 304
Pesha: 0.341 kg
ISBN: 978-999271-867-6

Mbi librin

Si pasojë e një takimi rastësor në Rio, ajo gjendet në Gjenevë, me ëndrrën e famës dhe fatit, por që përfundon rrugëve si prostitutë. Në Gjenevë Maria largohet edhe më shumë nga dashuria, ndërkohë që ndihet e magjepsur me seksin. Por në fakt ky qëndrim i saj i dëshpëruar ndaj dashurisë vihet në provë kur ajo takon një piktor të ri, të pashëm e të famshëm.

Në këtë odise vetëzbulimi, Maries i duhet të zgjedhë midis rrugës së errët të kënaqësisë seksuale si qëllim në vetvete apo të rrezikojë gjithçka për të gjetur "dritën e saj të brendshme" dhe të seksit të shenjtë, pra të seksit në kontekstin e dashurisë.

 

Reviews

Write a review

Njembedhjete minuta, Paulo Coelho

Njembedhjete minuta, Paulo Coelho

Si pasojë e një takimi rastësor në Rio, ajo gjendet në Gjenevë, me ëndrrën e famës dhe fatit, por që përfundon rrugëve si prostitutë. Në Gjenevë Maria largohet edhe më shumë nga dashuria, ndërkohë që ndihet e magjepsur me seksin.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)